Museums and galleries in London » Қазақша білім сайты
Жарнама

» » Museums and galleries in London


Museums and galleries in London


Алматы облысы

Панфилов ауданы

"Кішішыған орта мектебі мектепке дейінгі шағын орталығымен" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Ағылшын тілі пәнінің мұғалімі

Ниетбаева Галия Батыркановна

Сабақ тақырыбы

Museums and galleries in London

Күні/Date 25.01.2015

Мұғалім есімі/Teacher

Neiyetbayeva Galiya Batrkhanovna

Сынып / 8 а,8 ә

Қатысқандар саны

қатыспағандар саны

 

Сабақ негізделген оқу мақсаты

Мәтін бойынша жаңа сөздермен, Лондон қаласындағы музейлер мен галереялар туралы мәліметпен таныстыру

Оқу нәтижелері

Барлық оқушылар

-мәтінді оқиды

-жаңа сөздердің баламасын біледі

-мәтінді ана тіліне аудара алады

-постер жасауға көмектеседі

 

 

Оқушылардың басым бөлігі

-мәтінді мәнерлеп оқиды

-жаңа сөздерді пайдаланып сөйлем құрайды

-постер жасайды

Кейбір оқушылар

-сөлемдердің баламаларын толық аудара алады

- постерді қорғайды

- жаңа мәліметтер таба алады

Алдыңғы оқу

 

Лондон қаласы және оның көрнекі жерлері туралы

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығулар

 

Басталуы

10

 

 

*Greeting. (амандасу, кезекші оқушымен әңгіме,сабақ құралдарын тексеру)

* Фонетикалық жаттығу

Үй тапсырмасын тексеру

 

Ортасы

 

25

 

 

 

 

 

 

 

-ex 1 Read and translate the poem " The ships " written by J.J. Bell.

-Ex 2

-Ex 3 work in groups

1st group- The National Portrait Gallery

2nd group -Guiness World of Records Exhibitions

3rd group-The National Gallery

 

 

 

 

 

Постер жасау( үш тақырып бойынша)

Аяқталуы

 

10

 

 

 

Ex -3 at page 98. Ask and answer questions about museums and galleries in London

* Home work

* Giving marks

Конверт сұрақ

 

 

 

Қосымша ақпарат

 

Саралау - Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз?

 

Бағалау - оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайcыз?

 

Пәнаралық байланыс

Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері

АКТ-мен байланыс құндылығы байланысы

Рефлексия

Сабақтың оқу мақсаты шынайы ма?

Бүгін оқушылар не білді?

Сыныптағы ахуал қандай болды?

Мен орындаған саралау шаралары тиімді болды ма?

Мен бүкіл уақыт ішінде үлгердім бе?

Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?

Төмендегі ұяшыққа сабақ туралы өз пікірлеріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабақтың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.

 

 

Оқу мақсаты қолжетімді болды.

Оқушылар Лондондағы музейлер мен галереялар туралы мәлімен алды.

Сыныпта бір үздік оқушы топпен жұмыс жасауға бас тартып, жеке жұмыс жасағысы келетінін айтты. Бірақ топ ішіндеі оқушылар сол балаға қарап отырғанын байқағанда, достарына көмек қолын беру керектігн сезіп , топ басшысы болуға келісті.

 

 

Қорытынды бағамдау

Қандай екі нәрсе табысты болды? (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)

 

1.мәтінді шағын топтарға бөліп, постер қорғаған

2.оқушылардың өз бетімен мәтінді аударып, басқаларға таныстыруы.

 

Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды? (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)

1.ынтымақтастықпен жұмыс

2.Мәтінмен жұмыс алдындағы Лондонның корнекі жерлеріне арналған бейнебаян

 

2. Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?

1. топпен жұмыс қорғау

2. "Конверт сұрақ" стратегиясы арқылы оқушылардың сабақты түсінгендігін, сұрақ қоюда грамматканы қолдануын білуге болады

 

 

 

Ілмек сөздер: Museums and galleries in London, Museums
Автор: admin | 10-03-2016, 13:17
Қарау саны: 792
    
Жарнама

Пікір жазу
Сіздің есіміңіз: *
Эл.почта: *
Жартылай семіз Қисайған мәтін Сызылған мәтін Сызылған мәтін | Сол жаққа қою Ортаға қою Оң жаққа қою | Смайлик қою Сілтеме қоюҚорғалған сілтеме қою Выбор цвета | Жасырын мәтін Үзінді қою Таңдалған мәтінді транслитерден кирилицаға ауыстыру Вставка спойлера
Қауіпсіздік коды: Қауіпсіздік кодын көрсету үшін осы суретті қосыңыз
Жаңарту, егер код көріңбесе
Кодты енгіңіз: :